top of page

 

      Дитина. Рідна дитина. Моя дитина. Є різні способи того, як стати батьками. Один із них - це усиновити дитину. Це водночас благородна і непроста справа.

Шосткинщина багата на людей, які готові стати батьками обездоленій дитині. Кожного дня хтось із дітей відкриває двері своєї нової домівки, а за ними мама і тато, які так довго чекали на них.

Ці діти ще не знають, але обов’язково пізнають, що таке щира, справжня батьківська любов і турбота. Серед них і малюки, і діти більш старшого віку, і діти, які мають певні проблеми зі здоров’ям, і родинні групи братиків і сестричок.

Усі вони мріють про тата і маму: малюють їх, пишуть їм листівки, бачать у снах.

Попри труднощі, з якими можна зіткнутись на шляху усиновлення, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, її лагідні оченята та невичерпна радість батьків!

 

Новий номер Національної "гарячої лінії" 116123 (безкоштовно з мобильних телефонів)

Житло для ДБСТ

На Луганщині пропонують житло дитячому будинку сімейного типу

 

Запрошують вже функціонуючий ДБСТ, який потребує покращення житлових умов, або кандидатів у батьки-вихователі для створення ДБСТ на території с. Райгородськ Сватівського району Луганської області. 

До  районного центру, м. Сватове, -  20 км.  Село знаходиться на березі річки Жеребець. 

Приміщення колишнього дитячого садочка, в якому залишилося обладнання в ігровій кімнаті, на кухні та у санвузлах, чекає на своїх нових мешканців. Тут може розміститися дитячий будинок сімейного типу. Для того, щоб адаптувати приміщення для проживання великої родини, місцева влада готова провести ремонтні роботи та перепланувати розміщення житлових кімнат за рахунок коштів місцевого бюджету.

Благородна мета: врятувати 5 або 10 дітей від сирітства, зберегти чудове приміщення, збільшити кількість дитячого населення у селі.

За інформацією служби у справах дітей Сватівської РДА, в селі сподіваються, що врешті-решт бажаючі створити дитячий будинок сімейного типу і переїхати проживати у такий мальовничий край знайдуться.  

Тел. для довідок: 0953051044

Діти - найдорожче багатство кожної людини

Якщо дитина живе з впевненістю у захисті, вона навчається зростати в вірі. Якщо дитина живе в оточенні дружби й добра, вона навчається бачити у світі любов, а любов – найкращий засіб виховання.

Усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну - це надзвичайно важливий крок. У місті Шостка мешкає 27 сімей усиновлювачів та 80 сімей опікунів/піклувальників, функціонує 8 прийомних сімей.

Діти, які були залишені без батьківського піклування, знайшли свої нові родини. У кожній сімї якість виконання дорослими своїх обовязків різна. Хотілось би подякувати тим, хто зміг якість сімейних форм виховання підняти на самий високий рівень, тих хто є прикладом для всіх інших у справі порятунку дитячих доль.

Хочеться, щоб таких опікунів та прийомних батьків в нашому місті з кожним роком більшало, хочеться, щоб усі діти, яким довелося пережити втрату батьків знайшли нові сім’ї, росли у любові та батьківській турботі. Щастя вам, дорогі опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі, мирного неба над головами та дзвінкого дитячого сміху.  

Наше головне завдання захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повернути цим дітям те, що у них відібрало життя, - гідність, самоповагу, віру в добро і справедливість.

Отже, від нас з вами значною мірою залежить, щоб у суспільстві не було чужих, а тим більше безпритульних дітей. Кожен громадянин несе відповідальність за виховання, як власних дітей, так і дітей, яких йому довірило суспільство і держава.

Діти - найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі, перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Сьогодні ми повинні   підтримати тих, хто волею долі втратив сім’ю і створити для них родини, де зігріваються серця.  

ПРИЙОМНА СІМ’Я

Прийомна сім’я є однією з форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, що втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

 

ОПІКА ТА ПІКЛУВАННЯ

Встановлення опіки та піклування — це влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ї громадян України, які перебувають переважно в сімейних, родинних відносинах із цими дітьми з метою забезпечення їх виховання, освіти, розвитку, захисту їх прав та інтересів...

ПРОФІЛАКТИКА БЕЗПРИТУЛЬНОСТІ ТА БЕЗДОГЛЯДНОСТІ

Дитинство без насильства!

На жаль тисячі українських дітей страждають від жорстокого поводження.

Діти мають право на захист від приниження та насильства, яке карається законом.

Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі і іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? Скористайтесь нашими порадами...

 

Please reload

bottom of page